Budynek Apartamentowy
Mielno
ul. Cicha
Zbigniew Reszka, Michał Baryżewski
Katarzyna Manikowska
Prywatny
2014
2014 m2
1603 m2

Budynek zajmuje część północno-wschodnią działki, w optymalny sposób wykorzystuje nasłonecznienie i jak najkorzystniej wpisuje się w zieleń porastającą działkę. Dodatkowo, zaproponowane usytuowanie obiektu ma na celu podkreślenie jego walorów przestrzennych i atrakcyjną ekspozycję względem morza i promenady nadmorskiej.
Budynek zaprojektowano jako czterokondygnacyjny z jedną kondygnacją podziemną, w której usytuowano parking i komórki lokatorskie dla każdego z apartamentów.
Kondygnacje nadziemne zdominowała funkcja mieszkalna. Dla korzystnego rozplanowania apartamentów budynek zaprojektowano w rzucie w kształcie  podkowy. Wszystkie mieszkania dostępne  będą poprzez  zewnętrzne galerie i zewnętrzną klatkę schodową.
Zaprojektowano 24 sezonowe mieszkania o powierzchniach od 58 do 77,5 m2.
Na parterze umieszczono portiernię  naprzeciwko  schodów wiodących z terenu na  parter.
Obiekt cechuje nowoczesna architektura, przyjazna dla człowieka skala oraz zdecydowana forma przestrzenna.
Przy kształtowaniu zewnętrznego wyrazu obiektu kierowano się ideą maksymalnej otwartości na morze przy jednoczesnym zapewnieniu mieszkańcom prywatności.
Użycie ekologicznych materiałów wykończeniowych i drewna na elewacjach jest sprawdzonym rozwiązaniem tworzącym przyjazny klimat zamieszkiwania w obiekcie.